Virtuvės sala - Kitaip

Virtuvės sala

Minimalistinė estetika ir maksimalus praktiškumas – pagrindiniai tikslai, kurių  siekėme kurdami.

Sprendimo raktas – atsisakyti naudoti skirtingas medžiagas atskiriems baldo elementams, o  pasirinkti vieną medžiagą, kurios savybės tiktų gaminti ir stalviršius su plautuve, šonines sienutes, dureles ir net gartraukį. Buvo pasirinktas Corian®, kuris dėl savo higieninių savybių yra geriausias pasirinkimas virtuves baldų darbiniams paviršiams ir kurio beveik neribotos technologinės ir plastinės galimybes leido, išvengus įprastinių stačių kampų ir siūlių, pagaminti lakoniškus, monumentalius, bet kartu jaukius baldus. Vartotojo patogumui naudojama pažangiausia  furnitūra, ekologiška LED apšvietimo sistema. Vengiant papildomų detalių pasirinkta Tip On be rankenėlių stalčių ir durelių atidarymo sistema. Siekiant išvengti patalpos perkrovimo baldais virtuvės moduliai derinami su sienoje integruota šaldytuvo-orkaitės ūkine spinta. Prie baltos, minkštų formų salos komponuojamas lakoniškas juodmedžio baras. Komplektą užbaigia cilindrinis baltas šviestuvas-gartaukis, kurį įjungus lygiame Corian® paviršiuje atsiranda akmens amžiaus medžioklės scena, suteikianti lakoniškai ir monumentaliai kompozicijai paslaptingumo ir romantikos prieskonį.

Apatinių spintelių sieninis modulis su integruota plautuve turi 7 elektra atidaromus stalčius, šiukšlių rūšiavimo sistemą, visi stalčiai turi LED apšvietimą.  Modulio išmatavimai pritaikyti indaplovės ir orkaitės bei kaitlentės integravimui (naudojimo be salos atvejui).

Viršutinių spintelių modulis komplektuojamas automatinio atidarymo durelių mechanizmais, indų džiovykla, vidaus ir išorės LED apšvietimu. Spintelė pritaikyta gartraukio integravimui. Virtuvės saloje komplektuojami 8 elektra atidaromi stalčiai ir 4 durelės. LED apšvietimas.

 

Dizaineris: Dalius Razauskas