Baldai 2018 - Kitaip

Baldų paroda 2018

Parodoje „Baldai 2018” buvo pristatyti nauji gaminiai – kampe montuojami baldai KAMPIUS ir KAMPĖ. Atnaujinta „Tabletė PLIUMPT” bei pristatomas naujas staliukas „Wavy”. KITAIP dizainerio Daliaus Razausko sukurtos spintelės KAMPIUS, KAMPĖ ir PLIUMPT pelnė pirmos vietos apdovanojimą parodos metu vykusiame dizaino konkurse.

KAMPIUS, KAMPĖ 

Baldai, išnaudojantys patalpos kampines erdves. Nuolat mažėjantys butų ir namų plotai skatina ieškoti būdų, kuo geriau išnaudoti patalpų erdves. Todėl dizaineris pastatė save į kampą… Pasirodo, kad namų biuras KAMPIUS (1000x1000x459mm) telpa į 0,2m2, o KAMPĖ (750x1800x375mm) tik į 0,13m2! – atrodo kaip skaičiavimo klaida, juk mokyklinis rašomasis stalas užima min 0,5m2. Pritaikius seną sekretero idėją patalpos kampui sukurti, netikėtai funkcionalūs baldai į universalią darbo vietą transformuojami atlenkus stalviršį. Viduje įmontuotos lentynos, nesunkiai pritaikomos individualiems poreikiams, integruotas LED apšvietimas, įrengtos rozetės. Naudotos medžiagos: 3D ąžuolo masyvas, faneruotė, MDF, natūralios alyvos apdaila.

Dizainas: Dalius Razauskas

Tabletė PLIUMPT 

Apvali multifunkcinė spintelė, atlenkiamu stalviršiu. Kadangi uždaryta TABLETĖ neturi lygios horizontalios plokštumos, tai ją apsaugo nuo „apaugimo” daiktais. Viduje įdėta lentynėlių sistema leidžia vartotojui transformuoti spintelę pagal savo poreikius: galima įtalpinti nešiojamą kompiuterį, standartinius segtuvus, katalogus ar kitas darbo priemones. TABLETĖJE įrengtos rozetės kompiuteriui ir integruotas LED apšvietimas darbo vietai. Panaudotos medžiagos ir furnitūra užtikrina patikimą baldo transformaciją ir darbo stalviršio stabilumą. Atidarytos TABLETĖS apatinės durelės tampa papildoma atrama darbo stalui. TABLETĖ (1100mmx316mm) puikiai tinka ir ten, kur nėra vietos stacionariam darbo stalui. Naudotos medžiagos: 3D ąžuolo masyvas, faneruotė, MDF, natūralios alyvos apdaila.

Dizainas: Dalius Razauskas

Staliukas „WAVY” 

Rašomojo staliuko dizainas įkvėptas natūralių gamtos elementų. Stalviršio paviršius sukuria vandens raibuliavimo efektą lyg nukritus į jį vandens lašui. Banguoti kraštai taip pat atlieka funkciją – pasidėti rašymo priemones, kad jos nenuriedėtų nuo darbo vietos. Baldo priekyje suprojektuotas stalčius. Stalas pagamintas iš tvirtos ir ilgaamžės medžiagos Corian. Tai jam suteikia švarią vienalytę formą, kurią malonu liesti. Vis daugiau žmonių vertina ramybę ir harmoniją, todėl staliukas Wavy (p1000xh780xg600mm) sukurtas panaudojant vandens motyvą, taip perkeliant dalelę gamtos į mūsų namus.

Dizainas: Agnė Balkė