Baldai 2019 - Kitaip

Baldų paroda 2019

Šiais metais parodoje „Baldai 2019” buvo pristatyti staliukai „Lauro lapas”, nauja multifunkcinė spintelė „KORė” ir holo baldas „Oo”. KITAIP dizainerės Ievos Godelaitienės sukurti staliukai pelnė pirmos vietos apdovanojimą parodos metu vykusiame dizaino konkurse.

Staliukas „Lauro lapas”

6-8 vietų valgomojo stalas „Lauro lapas” nepaklūsta normoms ir brėžia originalias linijas. Savo laužytu kontūru, nelygiomis briaunomis ir netaisyklingu spalvų ritmu jis meta iššūkį tradicinei kambario erdvei. Vis dėlto laviruodamas tarp priešingybių grubu-romantiška, naivu-modernu, ryšku-subtilu, išvengia disharmonijos ir gali papildyti bet kokį interjerą. Tarsi prieskonis, kurio dėka išryškėja skonis. Stalo (ilgis 2110mm) viršus pagamintas iš trisluoksnės eglės masyvo plokštės, beicuotos ir lakuotos matiniu laku, kojos iš milteliniu būdu dažyto plieno.

Spintelė „KORė” 

Ant sienos kabinama šešiakampė spintelė pagal vartotojo poreikius transformuojama į pilnai funkcionuojančią darbo vietą ar barą. Vidinių lentynų sistema vartotojui leidžia lengvai, nenaudojant įrankių pritaikyti „KORę” savo poreikiams: galima įtalpinti nešiojamą kompiuterį, standartinius segtuvus, katalogus ar kitas darbo priemones. Panaudotos medžiagos ir furnitūra užtikrina patikimą baldo transformaciją ir darbo stalviršio stabilumą. Atidarytos „KORės” apatinės durelės tampa papildoma atrama darbo stalui. Spintelė puikiai tinka ir ten, kur nėra vietos stacionariam darbo stalui. Multifunkcinė spintelė (1231xh1069x340mm) pagaminta iš trisluoksnės eglės masyvo plokštės, beicuotos ir lakuotos matiniu laku su ąžuolo faneruotės vidumi.

Holo baldas „Oo” 

Apvali holo tabletės forma tiesiog neleis apkrauti spintelės viršaus, bet galėsite pasidėti raktus, kuriems nukristi neleis sumaniai inkrustuotas magnetas. Spintelėje yra vietos kelioms poroms batelių, šlepetėms, batų priežiūros priemonėms, šukoms ir kvepalams. Spintelė (d650x315mm) pagaminta iš Corian su riešuto faneruotės vidumi, derinama su apvaliu veidrodžiu.