Baldai 2022 - Kitaip

Baldų paroda 2022

Šių metų parodoje „Baldai 2022” UAB Kitaip pristatė keletą gaminių: dizainerės Agnės Balkės metalines spinteles ir staliukus „KnoTie”, rašomojo stalą „Eglutė”, dizainerio Vincento Kuodžio spintelę „1/9” ir dizainerio Daliaus Razausko kėdes  „PIRST”.

Dekoratyvūs baldai su virvelėmis KnoTie

Edukaciniai – kūrybiniai, dekoratyvūs baldai su virvelėmis skirti ne tik susidėti smulkmenoms, bet ir dekoruoti pagal individualius poreikius. Baldai pagaminti iš perforuoto metalo su skylutėmis, per kurias galima suvarstyti virvutes. Baldai tampa edukaciniu – kūrybiniu instrumentu, kuriuos gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Naudojant vis kitokį pynimo būdą, kiekvienąkart galima išgauti skirtingą raštą. Ornamentų įvairovę galima praplėsti pasirenkant vis kitokią virvutės spalvą ar kombinuojant net kelias spalvas. Unikalūs kūrybiški akcentai leidžia sukurti originalius ir niekada neatsibostančius baldus namams. Baldai pagaminti iš dažyto perforuoto metalo su skylutėmis, dažyto MDF, virvučių pynimui. Staliuko aukštis 550mm, skersmuo 400mm, apvalių spintelių aukštis 400-420mm, skersmuo 500mm, spintelės ant ratukų aukštis 360mm, plotis 500mm, gylis 380mm.

Staliukas „Eglutė”

Staliukas sukurtas stilizuojant lietuvių liaudies eglutės motyvą. Skirta mėgstantiems tvarką ir norintiems harmonizuoti kūrybinę netvarką. Vietos pasidėti daiktams ir dėžučių, smulkmenoms laikyti dėka, darbo vietą galima susikomplektuoti pagal savo poreikius. Staliukas bus subtilus akcentas švarių formų erdvėje arba puikiai įsilies į gyvybingą erdvę.

Spintelė „1/9”

Spintelė sukurta regėjimo negalią turintiems asmenims lengviau orientuotis buityje. Skirtingais raštais dekoruoti fasadai sukuria skirtingus pojūčius juos liečiant ir taip leidžia lengviau atsiminti, ką simbolizuoja viena ar kita tekstūra, susiejant paviršius su viduje laikomais daiktais. Skirtingi fasadų raštai sukuria alternatyvą brailio raštui. Spintelė pritaikyta regėjimo negalią turintiems žmonėms, bet gali papuošti kiekvienų namų interjerą. Spintelė pagaminta iš alyvuotos MDF plokštės su skirtingomis tekstūromis frezuotais dažytais fasadais. Baldo dydis 960x960x300mm.

Kėdė PIRST 

Daiktas skirtas atsisėsti, taip sumažinant gravitacijos poveikį apatinėms galūnėms. Naudojant pastebėtas anticeliulitinis poveikis ir puiki oro apykaita. Medžiagos: dažyta fanera ir nerūdijantis plienas.