DIZAINO DIENOS PARYŽIUJE 2021 - Kitaip

Dizaino dienos Paryžiuje 2021

Paroda „Maison and Objet 2021 Paris” Paryžiuje vyko rugsėjo 9-13 dienomis, joje dalyvavo Lietuvos įmonės jungtiniame nacionaliniame stende. UAB Kitaip pristatė du gaminius: spintelę PINE DREAM ir kartu su EMKO naują multifunkcinę spintelę I-PILL.

Spintelė PINE DREAM 

Kontrastai – šviesus medis ir juodas Corian, prabangi apvado medžiaga ir paprasta pušinė fanera – rezultatas netikėtai jauki ir elegantiška spintelė. Apvado gamybai buvo pasirinktas Corian, kurio plastinės galimybės leidžia išvengiant stačių kampų ir siūlių, pagaminti jaukius baldo paviršius. Vartotojo patogumui naudojama pažangiausia furnitūra, automatinio atidarymo durelių mechanizmas, LED apšvietimo sistema. Spintelė gali būti pritaikyta tiek standartinių segtuvų laikymui, tiek naudojama kaip baras su butelinėmis šonuose.

Spintelė I-PILL 

Ant sienos kabinama apvali spintelė I-PILL transformuojama į darbo vietą, kurioje gali būti įtalpinamas stacionarus kompiuteris. Į viršuje ir apačioje esančias spinteles galima susidėti segtuvus ir kitas darbo priemones. I-PILLe įrengtos rozetės kompiuteriui, telefono pakrovėjui, integruotas LED apšvietimas. Atidarytos apatinės durelės tampa papildoma atrama darbo stalui. I-PILL puikiai derės kiekviename interjere ir atnaujins namų erdvę.