ART VILNIUS 2022 - Kitaip

Art Vilnius 2022

Spalio 7-9 dienomis parodų centre „Litexpo” vyks šiuolaikinio meno mugė „Art Vilnius 2022”. UAB Kitaip pristatys keletą gaminių: dizainerės Agnės Balkės spinteles ir staliukus „KnoTie” ir naujus dekoruotus nerūdijančio plieno stalviršius.

Dekoratyvūs baldai su virvelėmis KnoTie

Edukaciniai – kūrybiniai, dekoratyvūs baldai su virvelėmis skirti ne tik susidėti smulkmenoms, bet ir dekoruoti pagal individualius poreikius. Baldai pagaminti iš perforuoto metalo su skylutėmis, per kurias galima suvarstyti virvutes. Baldai tampa edukaciniu – kūrybiniu instrumentu, kuriuos gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Naudojant vis kitokį pynimo būdą, kiekvienąkart galima išgauti skirtingą raštą. Ornamentų įvairovę galima praplėsti pasirenkant vis kitokią virvutės spalvą ar kombinuojant net kelias spalvas. Unikalūs kūrybiški akcentai leidžia sukurti originalius ir niekada neatsibostančius baldus namams. Baldai pagaminti iš dažyto perforuoto metalo su skylutėmis, dažyto MDF, virvučių pynimui. Staliuko aukštis 550mm, skersmuo 400mm, apvalių spintelių aukštis 400-420mm, skersmuo 500mm, spintelės ant ratukų aukštis 360mm, plotis 500mm, gylis 380mm.

Jaukus plienas?

Suomių įmonė tai pasiekė pasitelkusi dizainerius Harri Koskinen, Matti Klenell ir Gert Wingardh. Plieninių stalviršių gamintoja Stala, norėdama paneigti stereotipą, kad nerūdijantysis plienas yra tik šalta ir techniška medžiaga, kartu su garsiais dizaineriais sukūrė raštuotų plieno stalviršių kolekciją Stalatex, kurioje panaudoti dvidešimt trys unikalūs dizainerių piešti motyvai. Raštais dekoruotą nerūdijantįjį plieną bendrovė pasiūle pirmoji pasaulyje. Pasak gamintojos, visas dėmesys buvo skirtas tam, kad namams būtų galima suteikti daugiau šilumos bei komforto. Raštų motyvų idėja gimė iš kontrastų, geometrijos bei asociacijų su aplinka, kas puikiai atsispindi galutinėje kolekcijoje. Paviršiai įgauna tam tikrą savitumą ir jaukumą, kai juose galima pajausti dizainerio rankos prisilietimą. Kolekcijoje yra įvairių raštų, todėl klientai gali rasti savo interjerui tinkamiausią dekorą. Nuo šiol nerūdijantysis plienas derės ne tik konceptualiame lofto interjere, bet taps įdomiu jaukaus ir romantiško būsto akcentu.