Baldai 2017 - Kitaip

Baldų paroda 2017

Šių metų parodoje „Baldai 2017” buvo pristatyti nauji gaminiai – kvadratinė „Tabletė Quadro”, du rašomieji stalai „Eglutė” ir „Online” ir naujas vonios spintelės „Autoportretas” variantas.

Mini ofisas TABLETĖ QUADRO 

Atsibodo apkrautas darbo stalas? Vartokite TABLETES

Ant sienos kabinama kvadratinė spintelė pagal vartotojo poreikius transformuojama į pilnai funkcionuojančią darbo vietą ar barą. Vidinių lentynų sistema vartotojui leidžia lengvai, nenaudojant įrankių pritaikyti TABLETĘ savo poreikiams: galima įtalpinti nešiojamą kompiuterį, standartinius segtuvus, katalogus ar kitas darbo priemones. Panaudotos medžiagos ir furnitūra užtikrina patikimą baldo transformaciją ir darbo stalviršio stabilumą. Atidarytos TABLETĖS apatinės durelės tampa papildoma atrama darbo stalui. TABLETĖ (961mmx980mmx316mm) puikiai tinka ir ten, kur nėra vietos stacionariam darbo stalui.

Dizainas: Dalius Razauskas

Staliukai „Eglutė” ir „Online”

Staliukai sukurti stilizuojant lietuvių liaudies eglutės motyvą. Skirta mėgstantiems tvarką ir norintiems harmonizuoti kūrybinę netvarką. Vietos pasidėti daiktams ir dėžučių, smulkmenoms laikyti dėka, darbo vietą galima susikomplektuoti pagal savo poreikius. Staliukas bus subtilus akcentas švarių formų erdvėje arba puikiai įsilies į gyvybingą erdvę.

Dizainas: Agnė Balkė

Autoportretas

Praktiška ir dekoratyvi spintelė su veidrodžiu (1530mmx830mmx190mm). Joje telpa visos vonios smulkmenos, o viduje sumontuotos rozetės leidžia laikyti plaukų džiovintuvą, elektrinį dantų šepetėlį ar barzdaskutę visada įjungtus į elektros tinklą. Variantas su perimetriniu apšvietimu tobulas darantis makiažą.

Dizainas: Dalius Razauskas