Best design in Lithuania - Kitaip

Best design in Lithuania

Dizainerės Agnės Balkės sukurti staliukai „Wavy”,„Eglutė“ ir „Online“ publikuojami tinklalapyje Best design in Lithuania.

Straipsniai: https://bestdesignlithuania.com/?ID=71100

 

Staliukas „Eglutė”

Staliukas sukurtas stilizuojant lietuvių liaudies eglutės motyvą. Skirta mėgstantiems tvarką ir norintiems harmonizuoti kūrybinę netvarką. Vietos pasidėti daiktams ir dėžučių, smulkmenoms laikyti dėka, darbo vietą galima susikomplektuoti pagal savo poreikius. Staliukas bus subtilus akcentas švarių formų erdvėje arba puikiai įsilies į gyvybingą erdvę.

Staliukas „Online”

„ONLINE” rašomojo staliuko pavadinimas simbolizuoja ne tik šiuolaikinėje visuomenėje prisijungimą prie socialinių tinklų, bet ir mūsų gebėjimą „prisijungti” prie kūrybos, norų bei tikslų. Modernios formos baldą juosia juoda linija, skirianti skirtingo medžiagiškumo plokštumas. Darbinė dalis turi nuvažiuojantį stalviršį bei atsidarančias vietas daiktams pasidėti. Taip pat yra subtili pralaida kompiuterio laidams paslėpti, o po ornamentu slepiasi dėžutė įvairioms smulkmenoms laikyti. Šis rašomasis staliukas gali būti puikus akcentas interjero erdvėje ir tapti jaukia darbo bei kūrybos vieta.

Staliukas „Wavy“

Rašomojo staliuko dizainas įkvėptas natūralių gamtos elementų. Stalviršio paviršius sukuria vandens raibuliavimo efektą lyg nukritus į jį vandens lašui. Banguoti kraštai taip pat atlieka funkciją – pasidėti rašymo priemones, kad jos nenuriedėtų nuo darbo vietos. Baldo priekyje suprojektuotas stalčius. Stalas pagamintas iš tvirtos ir ilgaamžės dirbtinio akmens medžiagos Corian. Tai jam suteikia švarią vienalytę formą, kurią malonu liesti.

Vis daugiau žmonių vertina ramybę ir harmoniją , todėl staliukas sukurtas panaudojant vandens motyvą, taip perkeliant dalelę gamtos į mūsų namus. 

Dizainerė: Agnė Balkė