DIZAINO SAVAITĖ 2022 - Kitaip

Dizaino savaitė 2022

Dizaino savaitės renginių metu UAB KiTAIP pristatė spinteles KnoTie (dizainerė Agnė Balkė) ir spintelę 1/9 (dizaineris Vincentas Kuodis) dizainerių ekspozicijose miesto centre esančiose vitrinose. Dizaino savaitės renginių metu dizaineriai turi galimybę eksponuoti savo darbus miesto vitrinose – taip gatvės tampa papuoštos lietuvišku dizainu. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos.

Dekoratyvūs baldai su virvelėmis KnoTie

Edukaciniai – kūrybiniai, dekoratyvūs baldai su virvelėmis skirti ne tik susidėti smulkmenoms, bet ir dekoruoti pagal individualius poreikius. Baldai pagaminti iš perforuoto metalo su skylutėmis, per kurias galima suvarstyti virvutes. Baldai tampa edukaciniu – kūrybiniu instrumentu, kuriuos gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Naudojant vis kitokį pynimo būdą, kiekvienąkart galima išgauti skirtingą raštą. Ornamentų įvairovę galima praplėsti pasirenkant vis kitokią virvutės spalvą ar kombinuojant net kelias spalvas. Unikalūs kūrybiški akcentai leidžia sukurti originalius ir niekada neatsibostančius baldus namams. Baldai pagaminti iš dažyto perforuoto metalo su skylutėmis, dažyto MDF, virvučių pynimui. Staliuko aukštis 550mm, skersmuo 400mm, apvalių spintelių aukštis 400-420mm, skersmuo 500mm, spintelės ant ratukų aukštis 360mm, plotis 500mm, gylis 380mm.

Dizainas: Agnė Balkė

Spintelė „1/9”

Spintelė sukurta regėjimo negalią turintiems asmenims lengviau orientuotis buityje. Skirtingais raštais dekoruoti fasadai sukuria skirtingus pojūčius juos liečiant ir taip leidžia lengviau atsiminti, ką simbolizuoja viena ar kita tekstūra, susiejant paviršius su viduje laikomais daiktais. Skirtingi fasadų raštai sukuria alternatyvą brailio raštui. Spintelė pritaikyta regėjimo negalią turintiems žmonėms, bet gali papuošti kiekvienų namų interjerą. Spintelė pagaminta iš alyvuotos MDF plokštės su skirtingomis tekstūromis frezuotais dažytais fasadais. Baldo dydis 960x960x300mm.

Dizainas: Vincentas Kuodis